מיצובישי אקליפס קרוס – סקירת רכב

Play Video

שתפו אחרים

מיצובישי אקליפס קרוס היא דגם של מכונית SUV יפנית המיוצר על ידי חברת מיצובישי מוטורס. הוא משתייך למשפחת הרכבים המתוצרתים ביפן ושמוכרים ברחבי העולם.

מיצובישי אקליפס קרוס הושקה בשנת 2017 והיא מסוג SUV ממוצעה עם קווים דפוסים מודרניים וסגנונות עיצוב דינמיים. הרכב מציע מקום יושבים לחמישה נוסעים ומצויד במגוון טכנולוגיות ותכונות בטיחות מתקדמות.

האקליפס קרוס מצוידת במנועי בנזין בנפחים שונים, תלת מימד, בין 1.5 ל-2.4 ליטרים, תלוי בשוק המכירה ובדור הרכב. היא כוללת התקן דגירה אוטומטי (CVT) או ידני במספר דגמים. ישנן גם גרסאות היברידיות של אקליפס קרוס, הכוללות מנועים בנזין ומערכת הכוללת מנוע חשמלי.

אחת מהתכונות המרכזיות של מיצובישי אקליפס קרוס היא יכולת הגבהה מעל למעלה וגישה טובה לכבישים לא משוחזרים. הרכב מצויד גם במערכת דיגיטלית מתקדמת, מערכת מולטימדיה עם מסך  מגע, חיבורי USB ו-Bluetooth, ועוד…

יתרונות נוספים

מיצובישי אקליפס קרוס מצוידת גם במגוון תכונות בטיחות מתקדמות כגון מערכת פרקטור לצורך ניטור זוויות מתקרבות, מערכת כיבוי ומניעת נפילת רכב (FCM) המזהה חפיפות עם רכבים אחרים ומבצע פעולה אוטומטית למניעת התנגשויות, מערכת שמירה על נתיב (LDW) המזהה אי עקיפת קווי התנתקות ומזהה אזעקות לצורך מניעת התנגשות עם רכבים בסיכון, ומערכת ניטור נקודה מתומצתת (BSD) המתריעה על רכבים שבטווח הצפיפות שלא ניתן לזהות במראות האגן האחורי של הרכב.

בנוסף, האקליפס קרוס מציעה מרחב פנים נוח ונוחות נסיעה משופרת. היא כוללת מערכת חלונות חשמלית, מערכת אווירוניקה, מערכת ניגון מולטימדיה, מערכת ניווט GPS, מערכת טלפוניה ידנית, ומערכת חימום וקירור אוטומטיים.

כדי לקבל מידע מדויק ומעודכן על המיצובישי אקליפס קרוס, מומלץ לבדוק את המפרטים המדויקים של הדגם הספציפי של הרכב ולהתייעץ עם מוכר הרכב או היבואן.

 

טיפים נוספים בנושא רכבים > 

טיפים נוספים

החלפת פנסים ברכב

החלפת פנסים ברכב

תפקידם העיקרי של פנסים ברכב הוא להאיר את הכביש ולהעניק לנהג טווח ראייה מתאים ובטוח לנהיגה בטוחה על...

מיצובישי ASX – סקירת רכב

מיצובישי ASX היא מכונית SUV קומפקטית שמיוצרת על ידי מיצובישי מוטורס מאז 2009. היא נמכרת ברחבי העולם תחת...
מגבים לרכב

מידע וטיפים בנושא מגבים לרכב

החלפת מגבים לרכב היא פעולה פשוטה יחסית שניתן לבצע אותה בעצמך. הנה השלבים: הסר את המגבים מהרכב. כדי...
חלקי חילוף לרכב במקום קניית רכב חדש

למה להשתמש בחלקי חילוף לרכב במקום לקנות רכב חדש?

ישנן כמה סיבות מרכזיות לשימוש בחלקי חילוף לרכב במקום לבצע מכירה וקניה של רכב: חסכון בעלויות: חלקי חילוף...

תחזוקת מצבר הרכב והחלפתו

מצבר הוא מכשיר חשמלי המשמש כמקור אנרגיה נוסף למערכת החשמל ברכב. התפקיד העיקרי של המצבר ברכב הוא לספק...

קומפרסור לרכב

קומפרסור לרכב (הנקרא גם מדחס מזגן לרכב) הוא היחידה המספקת דחיסת אוויר למערכת האוויר ברכב. תפקידו העיקרי הוא...
דילוג לתוכן